Hromadné odesílání výsledků antigenních testů na covid-19 do portálu ISIN.

31. 3. 2021 – Lukáš Musil, AIS

V nové aktualizaci programu AIS naleznete další zjednodušení, které Vám urychlí práci. Je určeno hlavně pro lékaře, kteří testují firemní zaměstnance na COVID-19 antigenními testy nebo pro odběrová místa.

          Udělali jsme v programu AIS další zlepšení, o které jste nás žádali. Doplnili jsme tlačítka zkratek pro negativní či  pozitivní antigenní test na korona virus, který řada z Vás dělá pro firmy či pacienty. Nyní se formuláře vyplní na jedno kliknutí, stejně jako žádanka o PCR COVID-19 test. 

          Pro ty z Vás, kteří testují velký počet lidí ve firmách, jsou na odběrových místech nebo k nim chodí velké množství lidí na antigenní testování, jsme připravili hromadné odesílání výsledků. Lze zde také odeslat hromadné potvrzení všem vybraným pacientům, že jejich test byl negativní. Potvrzení lze odeslat na jejich telefonní číslo nebo email. 

Postupovat můžete podle obrázkového či textového návodu níže.

        Hromadné výsledky antigenních testů doporučujeme odesílat po dnech. V AIS klikněte “Servis pojišťovnám” -> “Rozšiřující přehledy výkonů a ZÚM…” -> Vyberte si rozsah (den, dva,…), u “Skupiny:” vyberete “0 (Výkony)” a vepíšete výkon, kterým antigenní testování vykazujete např. 01306, dole ještě můžete zvolit “Všechny výkony” a potvrdit tlačítkem “Provést” – > Zobrazí se Vám seznam pacientů s daným výkonem. Klikněte na Hromadné akce -> Zde můžete také hromadně poslat SMS s výsledkem testu.  -> přepněte záložku na ISIN odeslání výsledků… -> vlevo dole můžete zaškrtnut všechny pacienty nebo je vyberte ručně -> Klikněte na odeslání výsledků negativního antigenu… -> doplňte potřebné údaje a potvrďte tlačítkem OK -> Program odešle všechny výsledky a zobrazí u nich zelené potvrzení o úspěšném odeslání na ISIN. Podrobný návod ZDE.

          Potřebujete pomoc s nastavením nebo vysvětlením této funkce? Volete naši technickou podporu na tel. 548 532 513 nebo nám napište na info@ctmos.cz

Hromadné odesílání výsledků antigenních testů na covid-19 do portálu ISIN.
Štítky:                                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.